Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /storage/ssd2/438/1800438/public_html/database/translations/pl.php:1) in /storage/ssd2/438/1800438/public_html/index.php on line 29
Karolina - Salezjańska Pomarańcza - Grupa Pomarańczowa ŁPPM

Karolina

ŚWIADECTWA » Karolina

Mam na imię Karolina. W tym roku po raz pierwszy wyruszyłam na pielgrzymi szlak zarówno z ciekawości, jak i z wieloma intencjami w moim sercu.
W wakacje przeżywałam swój mały kryzys wiary, kiedy to zepchnęłam Pana Boga na drugi plan a o modlitwie prawie zapomniałam. Nie potrafiłam się z tego stanu pozbierać i znów zacząć tak naprawdę wierzyć. I właśnie na pielgrzymce odnalazłam tą utraconą wiarę, zobaczyłam żywą radosną wiarę ludzi młodych, która każdego dnia dosłownie dodawała mi sił. Tam również uzmysłowiłam sobie jakim darem jest każdy kolejny dzień życia, i że trzeba dziękować Bogu, za każdy nowy dzień, bo niektórzy już nie zobaczą wschodzącego słońca.
Pielgrzymka to również był czas nauki pokory dla mnie. Jestem osobą, która nie lubi prosić o pomoc innych, a na szlaku bez pomocy  ludzi- naszej małej wspólnoty, nie dałabym rady postawić kolejnego kroku ku Częstochowie. Nauczyłam się prosić gdy jestem w potrzebie i przyjmować słabości mojego ciała ze spokojem i pokorą.
Wróciłam z pielgrzymki z odnowioną wiarą nie tylko w Boga ale i w ludzi. Tam dostałam nowe siły aby wierzyć, powstawać z upadków i dalej biec ku Panu Bogu.

www.000webhost.com