Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /storage/ssd2/438/1800438/public_html/database/translations/pl.php:1) in /storage/ssd2/438/1800438/public_html/index.php on line 29
PIELGRZYMKA DUCHOWA - Salezjańska Pomarańcza - Grupa Pomarańczowa ŁPPM

PIELGRZYMKA DUCHOWA

Jeśli masz w sercu pragnienie pójścia na pielgrzymkę, jednak nie możesz z różnych powodów – choroby, wieku, obawy że „nie dojdę” – to mamy dla Ciebie idealną propozycję – PIELGRZYMKĘ DUCHOWĄ.
Jest to inicjatywa, która powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą współtworzyć SALEZJAŃSKĄ GRUPĘ POMARAŃCZOWĄ Łowickiej Pieszej Pielgrzymki Młodzieżowej na Jasną Górę.

 • Jak zostać Pielgrzymem Duchowym?

  Wystarczy, że zapiszesz się na specjalną Listę Pielgrzymów Duchowych w kancelarii Parafii św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie, bądź na spotkaniu przedpielgrzymkowym, które odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 19.00 w Oratorium.

 • Obowiązki Pielgrzyma Duchowego

  Pielgrzym Duchowy zobowiązuje się do:

  1. Odmówienia jednej „Dziesiątki” Różańca każdego dnia pielgrzymki (6-15 sierpnia) jednocząc się z intencjami modlitewnymi Pątników.
  2. Odmówienia specjalnej modlitwy zawierzenia pielgrzymów Maryi Wspomożycielce Wiernych (podana niżej).
  3. Podjęcia dobrowolnego postanowienia na czas Pielgrzymki.

   

  Jeśli czujesz, że to za mało, polecamy:

  1. Codzienna Msza i Komunia Święta.
  2. Śpiew Godzinek ku czci Niepokalanej.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00
  4. Przeczytanie lub wysłuchanie (ze strony internetowej) codziennej konferencji.
  5. Zachowywanie Regulaminu Pielgrzymki.

  Zapisy są całkowicie bezpłatne. Można złożyć dobrowolną ofiarę, jednak nie jest to rzecz konieczna i najważniejsza. Wszystkie zgłoszone osoby otoczymy naszą modlitwą na pielgrzymim szlaku oraz zaprosimy na spotkanie popielgrzymkowe. 

  Istnieje również możliwość podania swojej konkretnej prośby, w której intencji będzie modlić się cała Pomarańcza codziennym Różańem na szlaku Pielgrzymki.

  Intencje można podać na dwa sposoby:

  1.  Telefonicznie na nr 698-861-845 (tylko przez wysłanie wiadomości SMS i tylko na czas pielgrzymki)

  2.  Przez pocztę internetową na e-mail: salezjanskapomarancza.zyrardow@gmail.com

  Wszystkich Pielgrzymów Duchowych, zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe.

 • Modlitwa zawierzenia pielgrzymów

  Maryjo, Matko Boża, w Twoim Niepokalanym Sercu składam moje duchowe pielgrzymowanie. Jestem razem z tymi pątnikami, którzy zmierzają ku Jasnej Górze, aby spotkać się z Tobą w kaplicy Cudownego Wizerunku. Ten dzisiejszy dzień ofiaruję w intencji (wymień intencję). Oddaję Ci, Matko, moje radości i troski, spotkania i rozmowy, wszystkie pragnienia i dobre uczynki. Proszę Cię, Maryjo, bądź Przewodniczką na wszystkich drogach mojego życia, ucz mnie nieustannie wypełniać wolę Ojca, pogłębiać więź z Jezusem. A kiedy przyjdzie kres mojego ziemskiego pielgrzymowania, bądź przy mnie i zaprowadź bezpiecznie do domu Naszego Ojca.

www.000webhost.com